Kutuurikeskuse erinevatel sündmustel võidakse pildistada ja filmida.

Fotosid ja videosid võidakse salvestada ning avalikustada kultuurikeskuse kalendris eesmärgiga jagada teavet Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses toimuvate sündmuste kohta.

Fotosid ja videosid võidakse kasutada Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse reklaammaterjalide (plakatite, treilerite jms) koostamisel. 

A Little Journey / Väike teekond - Eesti tuur 2023

24.
september
pühapäev
2023
Kell 16:00

Klaverivirtuoos ja helilooja Alexander Motovilov, kelle teosed on resonantsi leidnud miljonite kuulajate seas üle maailma, kutsub teid sukelduma tema klaverimuusika müstilisse ja haaravasse atmosfääri. "Väikese Teekonna" tuuri kontsertidel, mida saadab erakordne keelpillitrio, saavad esitluse helilooja kõige tuntumad teosed. Need kompositsioonid on kogunud tunnustust suurematel digitaalsetel muusikaplatvormidel ja voogedastusteenustel nagu Spotify, Apple Music ja Amazon Music, kogudes ligikaudu 40 000 000 kuulamist. See on teie võimalus kogeda elavat muusikat, mis on puudutanud lugematute inimeste südameid üle kogu maailma.

 

"Tõepoolest, kui otsustasin kolm aastat tagasi pandeemia ajal avaldada mõned oma klaverikompositsioonid, mis olid algselt mõeldud kitsale auditooriumile: minu sõpradele – professionaalsetele muusikutele või lihtsalt minule, minu abikaasale ja mu väikesele pojale, ei oleks ma suutnud ette kujutada, et minu esimene avaldatud lugu kogub peaaegu miljon kuulamist kuu ajaga ja vähem kui aasta hiljem jõuab 8 miljonini. See oli täielik šokk. Äkki hakkasin saama sooja tagasisidet ja tänusõnu lugematutelt tavalistelt inimestelt üle maailma. Loomulikult muutis see mu elu täielikult: jätsin maha oma töö teatris ja süvenesin sellesse, mida kõige rohkem armastan maailmas teha – muusika komponeerimine.

 

Nende kolme aasta jooksul on minu publik oluliselt kasvanud, miljonid inimesed on kuulnud minu muusikat. Seda on esitletud üle saja tuhande video sotsiaalmeedia platvormidel. Siiski on üks nüanss – mind ei ole kunagi nähtud ja mul pole olnud võimalust näha isegi väikest osa oma kuulajatest isiklikult. See teadmine on mind julgustanud muutuma, astuma lavale. Ma olen uskumatult põnevil, et näha ehtsaid  reaktsioone oma muusikale.

Ootan teid kõiki suure põnevuse ja tänuga kontserdile! Minu sügavad tänusõnad kuuluvad minu sõpradele – erakordsetele muusikutele Anna Samsonovale, Enno Lepnurmele ja minu abikaasale Daria Motovilovale – nende uskumatu toetuse eest ning nõusoleku eest esineda koos minuga  nendel kontserditel. Kuni me jälle kohtume!"  - Alexander Motovilov.

Osta pilet: