VAHEAJAL KINNO!

Kogu vaheajal kokku 6 sõpra ja saate kõik 2 euroga kinno!

 

Kino Info

Täispilet 5€

Lapsed, õpilased, pensionärid (dokumendi esitamisel) 3€

Lapsed kuni 3.a (süles) TASUTA

Beebikino pilet (lapsevanemale) 3€

Perekaardi pilet lastele, õpilastele, pensionäridele sooduspilet 2€ (ainult kassast)

Perekaardi pilet täiskasvanutel 4€ (ainult kassast)

3D prillid 2 €

Prillid müügil ainult infolauas. Ostetud prillid saab endale ning saab järgnevad korrad kasutada!

Uksed avatud 30 minutit enne seansi algust

Kinoseansi pileteid saab osta kassast ja interneti eelmüügist tavaliselt alates nädal enne seanssi. 

Piletite müük!

Pileteid saab osta internetist ja kultuurikeskuse kassast!

Piletite ostmiseks tuleb lingi abil minna Piletimaailm lehele, kust saab valida sobiva seansi, kohad ning piletite tüübi.

TÄHELEPANU!
Veebist ostetud piletid tuleb kinosaali sisenedes ette näidata kas väljaprinditult paberil või nutiseadmes. Veebist ostetud pileteid kassast välja ei lunastata! 

Eelmüük piletitele avaneb tavaliselt nädal enne seanssi.

Godzilla x Kong: uus impeerium

"Godzilla x Kong: The New Empire"

03.
aprill
kolmapäev
2024
Kell 19:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
30. märts kell 16:00Osta pilet
03. aprill kell 19:00Osta pilet
07. aprill kell 17:50Osta pilet

Märul, Ulmefilm, Seiklus

Filmi pikkus: 1h 55min

Inglise keeles

Subtiitrid EE/RU

Alla 12 a. mittesoovitatav

    

Eepiline lahing jätkub. Legendary Picturesi “Godzilla vs. Kongi” plahvatuslik vastasseis jätkub uhiuues seiklusfilmis, kus kõikvõimas Kong ja kartmatu Godzilla lähevad vastamisi meie maailmas seni peidus olnud kolossaalse ohuga, mis võib hävitada meid kõiki.

“Godzilla x Kong: uus impeerium” uurib nende titaanide minevikku ja päritolu, kuid ka Pealuu saare saladusi, ning paljastab müütilise lahingu, milles need erakordsed olendid alguse said ja inimkonnaga igavese sideme moodustasid.

Filmi lavastas Adam Wingard ja selles mängivad Rebecca Hall (“Godzilla vs. Kong”, “Öine maja”), Brian Tyree Henry (“Godzilla vs. Kong”, “Killerite kiirrong”), Dan Stevens (“Gaslit”, “Leegion”, “Kaunitar ja koletis”), Kaylee Hottle (“Godzilla vs. Kong”), Alex Ferns (“Batman”, “Mehe raev”, “Tšernobõl”) ning Fala Chen (“Irma Vep”, “Shang Chi ja kümne sõrmuse legend”).

Stsenaariumi autorid on Terry Rossio (“Godzilla vs. Kong”, “Kariibi mere piraatide” filmid), Simon Barrett (“Sina oled järgmine”) ja Jeremy Slater (“Moon Knight”) ning see põhineb Toho Co., Ltd loodud Godzilla tegelaskujul. Produtsendid on Mary Parent, Alex Garcia, Eric Mcleod, Thomas Tull, Jon Jashni ja Brian Rogers. Tegevprodutsendid on Wingard, Jen Conroy, Jay Ashenfelter, Yoshimitsu Banno, Kenji Okuhira.

Wingardiga töötasid taas operaator Ben Seresin (“Godzilla vs. Kong”, “Z maailmasõda”), kunstnik Tom Hammock (“Godzilla vs. Kong”, “X”, “Külaline”), monteerija Josh Schaeffer (“Godzilla vs. Kong”, “Molly mäng”), kostüümikunstnik Emily Seresin (“Nähtamatu mees”, “Top of the Lake”). Heliloojad on Tom Holkenborg (“Godzilla vs. Kong”, “Mad Max: raevu tee”) ja Antonio Di Iorio (lisamuusika filmile “Godzilla vs. Kong”, “Siil Sonicu” filmid).

Adam Wingardi lavastatud “Godzilla x Kong: uus impeerium” on Warner Bros. Picturesi ja Legendary Picturesi film.

Levitaja on Warner Bros Pictures.