Kutuurikeskuse erinevatel sündmustel võidakse pildistada ja filmida.

Fotosid ja videosid võidakse salvestada ning avalikustada kultuurikeskuse kalendris eesmärgiga jagada teavet Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses toimuvate sündmuste kohta.

Fotosid ja videosid võidakse kasutada Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse reklaammaterjalide (plakatite, treilerite jms) koostamisel. 

Stuudio JOY kevadkontsert "Õnne kaleidoskoop"

01.
juuni
laupäev
2024
Kell 18:00

Lastekaitsepäeval - 1. juunil kell 18:00 toimub Valga Kultuuri - ja Huvialakeskuses juba 29. korda stuudio JOY traditsiooniline kevadkontsert "Õnne kaleidoskoop". Kevadkontsert on suurepärane võimalus nautida värvikat kaleidoskoopi JOY stuudio solistide ja tantsurühmade esinemistest.

Kontserdil kõlavad nii uued kui ka tuntud tantsud ja laulud, mis JOY stuudio publikule armastatud ja rahvusvahelisele žüriile meelde jäänud konkurssidel Tallinnas, Riias, Pärnus. Kontserdi raames on publikule oodata erinevaid üllatusi ja auhinnaloosi, milles osalevad kõik selle kontserdi ostetud piletid.

Kontserdi korraldajad kutsuvad kõiki sukelduma kunstimaailma ja nautima stuudio JOY meeskonna esitletavat õnne kaleidoskoopi.

Kevadkontserdist "Õnne kaleidoskoop" saab tõeline kaleidoskoop erinevatest esitustest, rahvustest, tantsustiilidest ja muusikažanridest.

Tule koos pere ja sõpradega rõõmu ja loovuse õhkkonda nautima!

 

Piletiinfo:
Pileteid üritusele saab osta Valga Kultuuri - ja Huvialakeskuse kassast. Pileti hind on 10 EUR, ostes 3 või enam piletit, on hind 9 EUR.
Osta pilet: