Kino Info

Täispilet 5€

Lapsed, õpilased, pensionärid (dokumendi esitamisel) 3€

Lapsed kuni 3.a (süles) TASUTA

Beebikino pilet (lapsevanemale) 3€

Perekaardi pilet lastele, õpilastele, pensionäridele sooduspilet 2€ (ainult kassast)

Perekaardi pilet täiskasvanutel 4€ (ainult kassast)

3D prillid 2 €

Prillid müügil ainult infolauas. Ostetud prillid saab endale ning saab järgnevad korrad kasutada!

Uksed avatud 30 minutit enne seansi algust

Kinoseansi pileteid saab osta kassast ja interneti eelmüügist tavaliselt alates nädal enne seanssi. 

Piletite müük!

Pileteid saab osta internetist ja kultuurikeskuse kassast!

Piletite ostmiseks tuleb lingi abil minna Piletimaailm lehele, kust saab valida sobiva seansi, kohad ning piletite tüübi.

TÄHELEPANU!
Veebist ostetud piletid tuleb kinosaali sisenedes ette näidata kas väljaprinditult paberil või nutiseadmes. Veebist ostetud pileteid kassast välja ei lunastata! 

Eelmüük piletitele avaneb tavaliselt nädal enne seanssi.

Aquaman ja Kadunud Kuningriik

22.
detsember
reede
2023
Kell 18:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
22. detsember kell 18:00Osta pilet
27. detsember kell 18:00Osta pilet
02. jaanuar kell 18:00Osta pilet
03. jaanuar kell 18:00Osta pilet
04. jaanuar kell 18:00Osta pilet

Märul, Seiklus, Fantaasia

Filmi pikkus: 1h 55min

Inglise keeles

Subtiitrid/ EE/RU

Alla 12 a. mittesoovitatav

      

Läbi aegade suurima kassaeduga DC filmi järje “Aquaman ja Kadunud Kuningriik” lavastaja on taas James Wan ja Aquamani rollis näeb jälle Jason Momoat, kellele lisaks astuvad filmis üles Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II ja Nicole Kidman.

Kuna Mustal Mantal ei õnnestunud Aquamanist võitu saada ja isa surma eest tasuda, siis ei peata teda Aquamani lõplikult hävitamisel miski. Must Manta on varasemast võimsam, kuna ta käes on müütiline Must Kolmhark, mis vallandab iidse kurjuse. Aquaman sõlmib temast jagu saamiseks liidu oma vangistatud venna Ormiga, kes on endine Atlantise kuningas. Neil tuleb erimeelsused unustada, et oma kuningriiki kaitsta ja päästa Aquamani pere ning maailm hävingust.

Jason Momoa mängib taas Arthur Curryt/Aquamani, kel on lisaks Atlantise kuninga kohustustele ka värske isa roll. Patrick Wilson kehastab Aquamani poolvenda ja vaenlast Ormi, kes peab nüüd vastumeelselt venna liitlane olema. Atlantise kuninganna ja troonipärija ema Mera rollis on Amber Heard. Yahya Abdul-Mateen II mängib Musta Mantat, kes isa surma eest tasumiseks Aquamani, ta peret ja Atlantist hävitada tahab. Julge juhi ja sõdalase hingega ema Atlanna rollis on Nicole Kidman. Kuningas Nereust kehastab taas Dolph Lundgren ja dr Stephen Shini Randall Park.

Wani lavastatud “Aquamani ja Kadunud Kuningriigi” produtsendid on Peter Safran, Wan ja Rob Cowan. Tegevprodutsendid on Galen Vaisman ja Walter Hamada.

Stsenaariumi kirjutas David Leslie Johnson-McGoldrick James Wani, Jason Momoa ja Thomas Pa’a Sibbetti abiga ja see põhineb Paul Norrise ja Mort Weisingeri loodud Aquamanil ja DC tegelaskujudel.

Wani kaadritetaguse meeskonna moodustasid operaator Don Burgess (“Kurja kutsumine 2”), kunstnik Bill Brzeski (“Jumanji: järgmine tase”), monteerija Kirk Morri (“Kiired ja vihased 7”), helilooja Rupert Gregson-Williams (“Wonder Woman”), muusikaline juht Michelle Silverman (“Pahalane”), visuaalefektide juht Nick Davis (“Titaanide kokkupõrke” filmid, “Pimeduse rüütel”) ja kostüümikunstnik Richard Sale (“Doktor Strange hullumeelsuse multiversumis”, “Valmistub esimene mängija”).

James Wani lavastatud Warner Bros. Picturesi, An Atomic Monsteri, A Peter Safran Productioni film “Aquaman ja Kadunud Kuningriik” linastub üleilmselt kinodes 20. detsembrist 2023 ja seda levitab Warner Bros. Pictures.