Kutuurikeskuse erinevatel sündmustel võidakse pildistada ja filmida.

Fotosid ja videosid võidakse salvestada ning avalikustada kultuurikeskuse kalendris eesmärgiga jagada teavet Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses toimuvate sündmuste kohta.

Fotosid ja videosid võidakse kasutada Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse reklaammaterjalide (plakatite, treilerite jms) koostamisel. 

Kultuurikeskuse uksed on külastajatele avatud!

Liigu hajutatult

Avalikus siseruumis tuleb arvestada hajutatuse nõudega. See tähendab, et üksteisega tuleb hoida turvalist distantsi.

Desinfitseeri käsi

Avalikes siseruumides tuleb desinfitseerida käsi.

Näita tõendit

Avalikud koosolekud ja üritused on lubatud, kuid osalejad alates 18. eluaastast peavad tõendama oma nakkusohutust, esitades COVID-tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.

12-17aastased noored peavad tegevustes osalemiseks esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel või tegevuses osalemist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus.

Kui inimesele on vaktsineerimine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, tuleb osalemiseks esitada vastav arstitõend.
Korraldajatel on kohustus kontrollida COVID-tõendite ehtsust ja tuvastada tõendi esitaja isikusamasus.
Kui korraldaja tagab kõigi osalejate nakkusohutuse kontrolli, siis võib sisetingimustes osaleda kuni 6000 ning välitingimustes kuni 12 000 inimest.
Välitingimustes toimuvatel piiramata territooriumiga avalikel üritustel osalejate arvu piirangut ega nakkusohutuse kontrollimise kohustust ei ole.
Korraldajatel on kohustus kontrollida COVID tõendite kehtivust. Põhjendatud kahtluse korral tuleb inimeselt küsida isikut tõendavat dokumenti.

Kaitsemask on kohustuslik

Kaitsemaski kandmine on avalikes siseruumides kohustuslik, välja arvatud tegevustes, kus see ei ole võimalik, näiteks vahetul sportimisel ja veega kokkupuutel, samuti restoranis süües. Maskina ei lähe arvesse sall, torusall, krae, visiir või muu ese, mis ei ole selgelt mõeldud kaitsemaskina kandmiseks. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed. Kui inimene ei saa tervislikel põhjustel maski kanda, peab ta vastunäidustuse kohta esitama arsti tõendi.

Põhjalikum info: https://kriis.ee/igapaevaelu-ja-teenused/meelelahutus-ja-sundmused/kultuur-ja-meelelahutus

Majja sisenedes kanna maski! 

ALATES 1. NOVEMBRIST SAAB SÜNDMUSTEL OSALEDA VAID VAKTSINEERIMIST VÕI COVID-19 HAIGUSE LÄBIPÕDEMIST KINNITAVATE TÕENDITE OLEMASOLUL!

Ürituste kalender

jaanuar 2022
Kolmapäev
12.
jaanuar
kuni 28. veebruar
Reede
14.
jaanuar
kuni 27. veebruar

Hanna Miller`i näitus "Värvimängud"

Hanna Miller on vabakutseline tõlkija ja ajakirjanik (kunst, kultuur, elustiil, reisimine; raamatuid on ilmunud ca 25, valdavalt tõlked), kuid tema kirglikuks harrastuseks on viimastel aastatel voolav akrüülmaal ja selle üks eriline tehnika, mille juures ei kasutatagi pintslit. Pildid valmivad värvide puhumisel, liigutamisel, äratõmmetega ja mitmete muude erinevate tehnikatega, mis on kõik haaratud mõiste alla akrüülivalamine ehk voolav akrüülmaal.

 

Pühapäev
30.
jaanuar
Kell 12:00
veebruar 2022
Teisipäev
01.
veebruar
Kell 10:30
Teisipäev
01.
veebruar
Kell 12:00
Laupäev
05.
veebruar
Kell 12:00
Laupäev
12.
veebruar
Kell 18:00
Laupäev
19.
veebruar
märts 2022
Esmaspäev
07.
märts
Kell 19:00

Rakvere teatri kontsertlavastus "Lihtsalt, rõõmuks"

Muusikast pakatavad näitlejad on välja valinud oma lemmikviisid ja toovad need rõõmuga teieni. Lavastuses kuuleb laule estraadiklassikast kaasajani, Artur Rinnest Vaiko Eplikuni, sekka Queen ja The Beatles. Rõõmsad ja lüürilised laulud toovad naeratuse suule ja viivad kuulajad seiklema elu ja armastuse radadele.

Kolmapäev
09.
märts
Kell 16:00

Juubilaride austamisõhtu

Üritusele on kutsutud Valga valla eakad juubilarid, kes tähistavad oma 70, 75, 80, 85, 90, 95, 100 … sünnipäeva. Kutsutud on 2021 aasta oktoobris, novembris ja detsembris ning 2022. aasa jaanuaris, veebruaris ja märtis sündinud.

Laupäev
19.
märts
Kell 19:00

Priit Pius ja Kait Kall ''MIDAGI IKKA''

Kait Kall ja Priit Pius on ühendanud jõud, et anda üks korralik naerulihaste trenn. Eesmärk on lihtne, ent samas keeruline, sest tihtipeale on elus olukordi, kui keegi naerab südamest ning teine mõtleb kõrval, et kui sul on selline huumorimaitse, siis on tegemist tragöödiaga.

Teisipäev
22.
märts
Kell 19:00

OTT SEPP stand-up JOKKER

POINT esitleb! 

OTT SEPP stand-up etendus JOKKER

aprill 2022
Reede
29.
aprill

MTÜ-de PIDU

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
Ühtegi sündmust ei ole.