Ürituste kalender

mai 2019
Neljapäev
02.
mai
kuni 31. mai

Näitus "Lapivaip 100 Minu Eesti täna"

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse teatrisaali fuajee
Esmaspäev
20.
mai
Kell 19:00

Ameerika räppar ja hip-hop muusik WORDSMITH

Valga keskväljak

Eesti tuur 2019!

Positiivne kogupere programm, eesmärgiga võidelda ühiselt kiusamise vastu!

TASUTA!

Teisipäev
21.
mai
Kell 17:00
Osta pilet

Suur seiklus

Žanr: Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 25 min

Eesti keeles, subtiitriteta

Perefilm Perefilm

Teisipäev
21.
mai
Kell 19:00
Osta pilet

Tasujad: Lõppmäng 3D

Žanr: Märul, seiklus

Filmi pikkus: 3h 02 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Kolmapäev
22.
mai

Valga valla eakate juubilaride austamine

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
Neljapäev
23.
mai
Kell 09:45

Doonoripäev

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

Doonoriverd vajatakse iga päev ja iga annetatud veredoos päästab kellegi elu.

Reede
24.
mai
kuni 26. mai

Tulbinäitus

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

Tulbid on Janis Salensi kollektsioonist.

AVAMINE 24.mail kell 14! Ole kohal:)

Pühapäev
26.
mai
Kell 12:00
Osta pilet

Suur seiklus

Žanr: Animatsioon

Filmi pikkus: 1h 25 min

Eesti keeles, subtiitriteta

Perefilm Perefilm

Pühapäev
26.
mai
Kell 13:45
Osta pilet

Aladin

Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere

Filmi pikkus: 2h 08 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Perefilm Perefilm

Pühapäev
26.
mai
Kell 16:00
Osta pilet

Pokémon: detektiiv Pikachu

Žanr: Seiklus

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 6 a. mittesoovitatav Alla 6 a. mittesoovitatav

Pühapäev
26.
mai
Kell 18:00
Osta pilet

John Wick 3: Parabellum

Žanr: Märul, põnevik, krimi

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud

Pühapäev
26.
mai
Kell 20:00
Osta pilet

Brightburn

Žanr: Õudus

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Teisipäev
28.
mai
Kell 17:30
Osta pilet

Aladin

Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere

Filmi pikkus: 2h 08 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Perefilm Perefilm

Teisipäev
28.
mai
Kell 20:00
Osta pilet

John Wick 3: Parabellum

Žanr: Märul, põnevik, krimi

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud

Neljapäev
30.
mai
Kell 18:00

Huvialaringide laste kevadkontsert "Päikeseratas"

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
Reede
31.
mai
Kell 17:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Reede
31.
mai
Kell 19:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Reede
31.
mai
Kell 21:00
Osta pilet

Mamps

Žanr: Põnevik

Filmi pikkus: 1h 40 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

juuni 2019
Laupäev
01.
juuni
Kell 11:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Laupäev
01.
juuni
Kell 16:00
Osta pilet

Brightburn

Žanr: Õudus

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Laupäev
01.
juuni
Kell 18:00
Osta pilet

Mamps

Žanr: Põnevik

Filmi pikkus: 1h 40 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Laupäev
01.
juuni
Kell 20:00
Osta pilet

John Wick 3: Parabellum

Žanr: Märul, põnevik, krimi

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud

Pühapäev
02.
juuni
Kell 11:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Pühapäev
02.
juuni
Kell 13:00
Osta pilet

Aladin

Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere

Filmi pikkus: 2h 08 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Perefilm Perefilm

Pühapäev
02.
juuni
Kell 16:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Pühapäev
02.
juuni
Kell 18:00
Osta pilet

John Wick 3: Parabellum

Žanr: Märul, põnevik, krimi

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud

Pühapäev
02.
juuni
Kell 20:00
Osta pilet

Brightburn

Žanr: Õudus

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Esmaspäev
03.
juuni
Kell 13:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Esmaspäev
03.
juuni
Kell 17:30
Osta pilet

Aladin

Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere

Filmi pikkus: 2h 08 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Perefilm Perefilm

Esmaspäev
03.
juuni
Kell 20:00
Osta pilet

Mamps

Žanr: Põnevik

Filmi pikkus: 1h 40 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Teisipäev
04.
juuni
Kell 17:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Teisipäev
04.
juuni
Kell 19:00
Osta pilet

John Wick 3: Parabellum

Žanr: Märul, põnevik, krimi

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud

Teisipäev
04.
juuni
Kell 21:00
Osta pilet

Brightburn

Žanr: Õudus

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Kolmapäev
05.
juuni
Kell 19:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Neljapäev
06.
juuni
kuni 31. august

Valga-Valka loomeinimest ühisnäitus

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
Neljapäev
06.
juuni
kuni 11. juuni

Kaksiklinna Valga/Valka festival

Festivali raames hulgaliselt põnevaid sündmusi igale maitsele! Vaata rohkem kavast! 

Reede
07.
juuni
Kell 15:30
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Reede
07.
juuni
Kell 17:30
Osta pilet

X-Mehed: Tume Fööniks 3D

Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Reede
07.
juuni
Kell 20:00
Osta pilet

Rocketman - ESILINASTUS!

Žanr: Draama, fantaasia

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 16 a. keelatud Alla 16 a. keelatud

Laupäev
08.
juuni
Laupäev
08.
juuni
Kell 16:00
Pühapäev
09.
juuni
Kell 12:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D LV

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Pühapäev
09.
juuni
Kell 14:00
Osta pilet

Rocketman

Žanr: Draama, fantaasia

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 16 a. keelatud Alla 16 a. keelatud

Pühapäev
09.
juuni
Kell 16:30
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Pühapäev
09.
juuni
Kell 18:30
Osta pilet

X-Mehed: Tume Fööniks 2D

Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Pühapäev
09.
juuni
Kell 21:00
Osta pilet

Mamps

Žanr: Põnevik

Filmi pikkus: 1h 40 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Esmaspäev
10.
juuni
Kell 18:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Esmaspäev
10.
juuni
Kell 20:00
Osta pilet

Rocketman

Žanr: Draama, fantaasia

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 16 a. keelatud Alla 16 a. keelatud

Kolmapäev
12.
juuni
Kell 18:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D LV

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Kolmapäev
12.
juuni
Kell 20:00
Osta pilet

X-Mehed: Tume Fööniks 3D

Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Neljapäev
13.
juuni
Kell 16:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Neljapäev
13.
juuni
Kell 18:00
Osta pilet

Mamps

Žanr: Põnevik

Filmi pikkus: 1h 40 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Neljapäev
13.
juuni
Kell 20:00
Osta pilet

Rocketman

Žanr: Draama, fantaasia

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 16 a. keelatud Alla 16 a. keelatud

Reede
14.
juuni
Kell 17:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Reede
14.
juuni
Kell 19:00
Osta pilet

Preilid petised

Žanr: Komöödia

Filmi pikkus: 1h 34 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Reede
14.
juuni
Kell 21:00
Osta pilet

Mehed mustas: globaalne oht

Žanr: Komöödia, märul, ulmefilm

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Laupäev
15.
juuni
Kell 12:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D RU

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Laupäev
15.
juuni
Kell 14:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Laupäev
15.
juuni
Kell 16:00
Osta pilet

Rocketman

Žanr: Draama, fantaasia

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 16 a. keelatud Alla 16 a. keelatud

Laupäev
15.
juuni
Kell 18:30
Osta pilet

X-Mehed: Tume Fööniks 3D

Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Laupäev
15.
juuni
Kell 21:00
Osta pilet

Preilid petised

Žanr: Komöödia

Filmi pikkus: 1h 34 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Pühapäev
16.
juuni
Kell 12:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D LV

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Pühapäev
16.
juuni
Kell 14:00
Osta pilet

X-Mehed: Tume Fööniks 2D

Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Pühapäev
16.
juuni
Kell 16:30
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Pühapäev
16.
juuni
Kell 18:30
Osta pilet

Mehed mustas: globaalne oht

Žanr: Komöödia, märul, ulmefilm

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Pühapäev
16.
juuni
Kell 20:30
Osta pilet

Rocketman

Žanr: Draama, fantaasia

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 16 a. keelatud Alla 16 a. keelatud

Esmaspäev
17.
juuni
Kell 17:00
Osta pilet

Preilid petised

Žanr: Komöödia

Filmi pikkus: 1h 34 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Esmaspäev
17.
juuni
Kell 19:00
Osta pilet

Mehed mustas: globaalne oht

Žanr: Komöödia, märul, ulmefilm

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Teisipäev
18.
juuni
Kell 18:00

Koera teekond

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Žanr: Kogupere

Kolmapäev
19.
juuni
Kell 17:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 2D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Kolmapäev
19.
juuni
Kell 19:00
Osta pilet

Preilid petised

Žanr: Komöödia

Filmi pikkus: 1h 34 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. keelatud Alla 12 a. keelatud

Neljapäev
20.
juuni
Kell 16:00
Osta pilet

X-Mehed: Tume Fööniks 3D

Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Neljapäev
20.
juuni
Kell 18:30
Osta pilet

Rocketman

Žanr: Draama, fantaasia

Filmi pikkus: 2h 00 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 16 a. keelatud Alla 16 a. keelatud

Reede
21.
juuni
Kell 19:00

Koera teekond

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Žanr: Kogupere

Laupäev
22.
juuni
Kell 12:00
Osta pilet

Lemmikloomade salajane elu 2 3D EE

Žanr: Komöödia, animatsioon

Filmi pikkus: 1h 26 min

EE - eesti keeles, subtiitriteta, RU - vene keeles, subtiitriteta по русски без, субтитров LV - latviešu valodā, bez subtitriem

Perefilm Perefilm

Laupäev
22.
juuni
Kell 14:00

Koera teekond

Filmi pikkus: 1h 45 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Žanr: Kogupere

Teisipäev
25.
juuni
Kell 09:45

Doonoripäev

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

Doonoriverd vajatakse iga päev ja iga annetatud veredoos päästab kellegi elu.

juuli 2019
Laupäev
13.
juuli
Kolmapäev
17.
juuli
Kell 19:30

Must komöödia ''Piiri peal''

Valga Spordihallis

Laval: Ago Anderson, Jan Uuspõld

Neljapäev
18.
juuli
Kell 09:45

Doonoripäev

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

Doonoriverd vajatakse iga päev ja iga annetatud veredoos päästab kellegi elu.

Neljapäev
18.
juuli
Kell 19:30

Must komöödia ''Piiri peal''

Valga Spordihallis

Laval: Ago Anderson, Jan Uuspõld

Reede
19.
juuli
Kell 19:30

Must komöödia ''Piiri peal''

Valga Spordihallis

Laval: Ago Anderson, Jan Uuspõld

Laupäev
20.
juuli
Pühapäev
21.
juuli
Kell 19:30

Must komöödia ''Piiri peal''

Valga Spordihallis

Laval: Ago Anderson, Jan Uuspõld

Neljapäev
25.
juuli
Kell 19:30

Must komöödia ''Piiri peal''

Valga Spordihallis

Laval: Ago Anderson, Jan Uuspõld

Reede
26.
juuli
Kell 19:30

Must komöödia ''Piiri peal''

Valga Spordihallis

Laval: Ago Anderson, Jan Uuspõld

Laupäev
27.
juuli
Kell 19:30

Must komöödia ''Piiri peal''

Valga Spordihallis

Laval: Ago Anderson, Jan Uuspõld

Pühapäev
28.
juuli
Kell 19:30

Must komöödia ''Piiri peal''

Valga Spordihallis

Laval: Ago Anderson, Jan Uuspõld

Ühtegi sündmust ei ole.

Erinevatel sündmustel võidakse pildistada ja filmida!