Piletite müük!

Pileteid saab osta internetist ja kultuurikeskuse kassast!

Piletite ostmiseks tuleb lingi abil minna Piletimaailm lehele, kust saab valida sobiva seansi, kohad ning piletite tüübi.

TÄHELEPANU!
Veebist ostetud piletid tuleb kinosaali sisenedes ette näidata kas väljaprinditult paberil või nutiseadmes. Veebist ostetud pileteid kassast välja ei lunastata! 

Eelmüük piletitele avaneb tavaliselt nädal enne seanssi.

Kino Info

Täispilet 4€

Lapsed, õpilased, pensionärid (dokumendi esitamisel) 2,5€

Lapsed kuni 3.a (süles) TASUTA

Beebikino pilet (lapsevanemale) 2,5€

Perekaardi pilet lastele, õpilastele, pensionäridele sooduspilet 1,5€ (ainult kassast)

Perekaardi pilet täiskasvanutel 2,5€ (ainult kassast)

3D prillid 1.50 €

Prillid müügil ainult infolauas. Ostetud prillid saab endale ning saab järgnevad korrad kasutada!

Uksed avatud 30 minutit enne seansi algust

Kinoseansi pileteid saab osta kassast ja interneti eelmüügist tavaliselt alates nädal enne seanssi. 

Halloween

"Halloween (2018)"

29.
oktoober
esmaspäev
2018
Kell 21:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
26. oktoober kell 21:00Osta pilet
28. oktoober kell 20:00Osta pilet
29. oktoober kell 21:00Osta pilet
31. oktoober kell 20:00Osta pilet
03. november kell 18:30Osta pilet
10. november kell 21:00Osta pilet

Žanr: Põnevik, õudus

Filmi pikkus: 1h 49 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud

Jamie Lee Curtis naaseb oma ikoonise rolliga kehastades uuesti Laurie Strode’i, kes astub lõpuks taas silmitsi Michael Myersiga, salapärase maski kandva sarimõrvariga, kes 40 aastat tagasi tappis võikal moel kõik Laurie sõbrad ning kelle käest toona teismeline neiu napilt pääses.

Ainsana ellu jäänud neiust on kasvanud paranoiline ja hirmudest vaevatud naine. Tema lähedased, tütar ja lapselaps, on ajapikku Lauriest võõrdunud, kuna ei suuda ega soovi elada pidevas relvastatud valmisolekus ja ohu hirmus. Kuigi koletis kannab eluaegset vanglakaristust, on Laurie veendunud, et kunagi saabub hetk, mil nad kohtuvad taas.

On järjekordne halloweeniöö ja ühe teatava vangla kinnipeetavaid transportiva bussiga ei lähe asjad nii nagu peaksid. Michael tuleb lõpule viima veretööd, mis tookord lõpetamata jäi, ent Laurie on viimaseks vaatuseks valmistunud. 

Laurie tütre, kaastunde ja frustratsiooni vahel pendeldava Karenina astub üles Judy Greer (Jurassic World, Ant-Man). Ema ja vanaema vaheliste suhtekaride vahel laveeriva teismelise tütretütre Allysonina teeb võluva rolli uustulnuk Andi Matichak. Will Patton (Armageddon) mängib nüüdseks eakat politseiohvitser Hawkinsit, kes esimeses filmis Myersi trellide taha saatis. Haluk Bilginer aga kehastab Dr. Sartain’i, vanglapsühhiaatrit, kes on aastakümneid olnud Michaeli terapeut.

Inspireeritud John Carpenteri kirjutatud ja lavastatud 1978. aasta Halloweeni filmist, on režissöör David Gordon Green ja produtsent Danny McBride algupärasest loost arendanud edasi uue, vahepealseid osi kõrvaleheitva originaalse sündmusteliini. Filmi executive produtsent ja loominguline nõustaja on horror-žanri vanameister John Carpenter isiklikult ning talle sekundeerib kaasaja edukaim õudusfilmide produtsent Jason Blum.