Kutuurikeskuse erinevatel sündmustel võidakse pildistada ja filmida.

Fotosid ja videosid võidakse salvestada ning avalikustada kultuurikeskuse kalendris eesmärgiga jagada teavet Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses toimuvate sündmuste kohta.

Fotosid ja videosid võidakse kasutada Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse reklaammaterjalide (plakatite, treilerite jms) koostamisel. 

Hirmujudinad 2: Kummituslik Halloween

"Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)"

13.
oktoober
laupäev
2018
Kell 14:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
13. oktoober kell 14:00Osta pilet
14. oktoober kell 12:00Osta pilet
17. oktoober kell 18:00Osta pilet
30. oktoober kell 16:00Osta pilet

Žanr: Komöödia, seiklus, kogupere

Filmi pikkus: 1h 45 min

Alla 6 a. mittesoovitatav Alla 6 a. mittesoovitatav

Halloween saab tõelisuseks R.L. Stine’i 400 miljonit eksemplari müünud raamatusarjal põhinevas uhiuues seikluskomöödias, mis on järg 2015. aasta menufilmile.

Järjeloos astuvad üles Ken Jeong („Crazy Rich Asians”), Wendi Mclendon-Covey („Pruutneitsid”), Chris Parnell („Hot Rod”), Madison Iseman, Ben O’Brien, Caleel Harris, Jeremy Ray Taylor („See”) ja Jack Black annab oma hääle Slappyle. Darren Lemke („Turbo”) stsenaariumi on lavastanud Ari Sandel. Esimeses filmis mänginud Dylan Minnette („Vangistatud”), Ryan Lee („Super 8”) ja Odeya Rush („Andja”) astuvad eeldatavasti samuti filmis üles.

Üleilmseks menukiks saanud Scholastici raamatusari, mida on müüdud üle 400 miljoni eksemplari, jõudis vaatajateni juba esimese „Hirmujudinate” filmi näol, kus „Hirmujudinate” raamatute imelised koletised teadmatuses linna vabaks lasti.